Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMateusz

Nowa Dęba

Szkółka piłkarska Lech Poznań Football Academy w Nowej Dębie !!!

2017-08-19 19:32:43

Już dzisiaj drodzy rodzice możecie zapisać swoje pociechy do Kolejorza !
W Lech Poznań Football Academy nauczymy Twoje dziecko zdrowego stylu życia. Najmłodsi wolny czas spędzają na zdrowym ruchu, poznają i rozwijają umiejętności piłkarskie, a także nawiązują nowe znajomości i zapewniamy - uśmiech nie zejdzie im z twarzy!
W Lech Poznań Football Academy Nowa Dęba mogą trenować zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w wieku od 4 do 12 lat.
Zaufało nam już setki rodziców, o czym świadczą liczne punkty między innymi w Tarnobrzegu, Gorzycach czy w Stalowej Woli, dlatego koniecznie dołącz do nas już dziś!
LPFA to pierwsza w kraju inicjatywa szkolenia młodych adeptów piłki nożnej zakładająca zunifikowane szkolenie dzieci w tak młodym wieku. Jej podstawową misją jest budowanie idealnego dla rozwoju dziecka, bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni.
Zapisy pod numerem telefonu: 609 600 645, a także drogą mailową: mateusz.surdy@lpfa.pl

Jesteś na profilu Mateusz - stronie mieszkańca miasta Nowa Dęba. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.